KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16804247
nr 1680 4247
Luiza Galán, Signerad, Gamla Stan. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 67x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:20:32
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm