KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16804247

nr 1680 4247

Luiza Galán, Signerad, Gamla Stan. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 67x83 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:20:32

  • Tema
  • 17 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm